Međunarodna špedicija Sky Pro Team

• Radno vreme: pon-pet: 9 - 16h
  • Web:http://www.skyproteam.rs

Međunarodna špedicija Sky Pro Team

SKY PRO TEAM d.o.o. je medjunarodna špedicija koja pruza kompletne usluge transporta i logistike u zemlji i inostranstvu.15-godišnje iskustvo naših agenata, koje smo stekli u dosadašnjem radu sa klijentima, nama omogućava, a vama garantuje, da ćemo na siguran i brz način izaći u susret svakom Vašem zahtevu i obezbediti sigurnost, pouzdanost i ekonomsku isplativost transporta i carinjenja Vaše pošiljke.

carinsko posredovanje

Putem široke mreže naših agenata u zemlji i inostranstvu u mogućnosti smo da Vam ponudimo kompletnu uslugu u oblasti avio, drumskog, železničkog i kontejnerskog transporta - od organizacije preuzimanja, pakovanja, carinjenja do dostave na adresu koju Vi naznačite.Preko naše internet stranice u svakom trenutku možete pratiti trenutni status Vaše pošiljke od trenutka preuzimanja pa do konačnog uručenja na odredištu.

Naša najveća prednost su ljudi, iskusni profesionalci, koji za Vas uvek imaju vremena i spremne odgovore na svako Vaše pitanje kako bi pronašli optimalno rešenje za unapređenje Vašeg poslovanja.