Nike – Delta Sport DOO Beograd

• Adresa: Milentija Popovića 7v, Beograd
  • Web:http://www.deltasport.com
  • Popusti važe u svim prodavnicama Delta Sporta,
    Рopust važi za svu robu, osim one koja je već na akciji

Nike – Delta Sport DOO Beograd

Osnovni podaci o kompaniji

Kompanija Delta Sport osnovana je 1993. godine. Osnovna delatnost kompanije su trgovina,  maloprodaja i veleprodaja u domenu sportske, modne industrije i HoReCe. Centrala Delta Sporta nalazi se u Beogradu, a kompanija, kao jedna od članica Delta Holdinga, poštuje savremene principe poslovanja na tržištima Zapadnog Balkana.

Delta Sport ekskluzivni je distributer kompanije Nike i vodeći je sportski maloprodajni lanac u regionu. Franšizni je partner kanadskog modnog brenda Aldo, a u sklopu kompanije je i Delta Fashion - uvoznik je poznatih svetskih brendova Monsoon, Monsoon Children i Accessorize.

Sa jednim od vodećih svetskih lanaca kafeterija Costa Coffee potpisan je franšizni ugovor o širenju mreže na teritoriji Balkana i ex-Jugoslavije.