„ZEPTER INTERNATIONAL“ d.o.o.

• Telefoni: 011/ 311 3233
  • Adresa: Bulevar Mihaila Pupina 117, Novi Beograd
  • Web:http://www.zepter.rs
  • Popust važi za određene grupe proizvoda

„ZEPTER INTERNATIONAL“ d.o.o.

KVALITET, STIL I VREDNOST
Zepter International je multinacionalna kompanija koja proizvodi, prodaje i distribuira ekskluzivne, visokokvalitetne proizvode, uglavnom putem direktne prodaje, kao i u sopstvenim prodajnim salonima. Od svog osnivanja, Zepter nastoji da poboljša kvalitet života ljudi širom sveta, time što će postati deo njihovog svakodnevnog života.

Zepter grupa je uspešno proširila svoje poslovanje i na oblasti finansija i osiguranja.

Kompanija Zepter prisutna je u više od 40 zemalja, na 5 kontinenata, ne samo kroz direktnu prodaju, već poseduje i brojne prodavnice i salone, locirane u najlepšim ulicama svetskih metropola. O ovome najbolje govori podatak da minimum svakih 10 sekundi negde u svetu započne nova prezentacija naših proizvoda.

Uspehu kompanije Zepter ne doprinose samo dugoročna vizija, vrhunski kvalitet i inovativnost proizvoda, već pre svega, prodajna mreža sa više od 130.000 reprezentanata širom sveta. Kompanija je ponosna na ogroman broj izvanredno obučenih menadžera prodaje i konsultanata koji nadahnuto i motivisano šire misiju zdravlja i lepote.

Kompanija poseduje 7 fabrika, smeštenih u Nemačkoj, Italiji i Švajcarskoj i više od 320.000 m2 poslovnog prostora na najboljim lokacijama u metropolama širom sveta.

Više od 65.000.000 ljudi godišnje poseti neku od Zepter prezentacija, bilo u prestižnim i ekskluzivnim prodajnim salonima ili u domovima kupaca.

Činjenica da je tokom proteklih nekoliko veoma uspešnih decenija, kompanija Zepter stekla više od 80.000.000 zadovoljnih korisnika i da je prodato više od 760.000.000 proizvoda, dokazuje da ime Zepter uvek znači:

VRHUNSKI KVALITET
PREPOZNATLJIV STIL
I TRAJNU VREDNOST
ZEPTER PROIZVODA!

VIZIJA

Viši ideali

"Ponosni smo na naše proizvode.

Ponosimo se njihovim vrhunskim kvalitetom, originalnim dizajnom i naprednom tehnologijom. Uživamo u svom radu.

Poštujemo one koji rade sa nama.

Osnovni princip svih naših akcija je: zaštita vašeg zdravlja i lepote."

Philip Zepter, predsednik kompanije Zepter International

Gospodin Philip Zepter je ne samo osnivač kompanije, već i idejni tvorac Zepter filozofije - filozofije zdravog, savršenog načina života, koja ima za cilj očuvanje zdravlja sadašnje i budućih generacija i rešavanje ekoloških problema.

Gospodin Philip Zepter je vizionar, koji sigurno i uspešno vodi svoju kompaniju već više od dve decenije, ne prihvatajući prepreke, već samo nove, više i zahtevnije ciljeve. Upravo to je ključ stalnog prosperiteta i uspeha kompanije Zepter International.